Продавець Интернет-магазин "Cooler-Water" - Кулеры и аксессуары для воды розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
387 відгуків
Акция+Подарок:Купите кулер со скидкой+вода в ПОДАРОК!СпешитеКупить со скидкой+
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
"Cooler-Water" - Кулеры и аксессуары для воды

Поширені питання

 • ПРАВИЛА ЕКСПЛУАТАЦІЇ І ДОГЛЯДУ ЗА КУЛЕРОМ:

   

  УСТАНОВКА АПАРАТУ:

  1. Апарат слід встановлювати на рівній, твердій поверхні.

  2. Місце встановлення апарату має виключати попадання прямих сонячних променів на нього, так як це призводить до вигоряння пластикових деталей корпусу.

  3. Уникайте дотику апарату з іншими предметами, що стоять поруч, так як це призводить до виникнення сторонніх шумів.

  4. Не встановлюйте апарат поблизу джерел тепла, таких як батареї центрального опалення, обігрівачі тощо

  5. Навколо апарату повинно бути досить вільного простору для вільної циркуляції повітря.

  ПІДГОТОВКА АПАРАТА ДО РОБОТИ:

  1. Підключення кулера до електромережі здійснюйте тільки після того, як з обох кранів почне надходити вода!!!

  2. Звільнити кулер від упаковки

  3. Зніміть з горловини балона одноразову гігієнічну наклейку

  4. Переверніть балон з водою кришкою вниз, встановіть його в приймальне гніздо апарату

  5. При першому включення апарату перевірте заповнення бака гарячої води, для чого відкрийте кран з гарячою водою і дочекайтеся припинення виходу повітряних бульбашок в балон (при цьому вода повинна виливатися безперервно)

  6. Підключіть апарат до електричної мережі

   

  ПРАВИЛА ЕКСПЛУАТАЦІЇ І ДОГЛЯДУ ЗА КУЛЕРОМ:

  Апарат розрахований на експлуатацію в приміщенні при температурі навколишнього повітря від 0 до +35 °С.

  Використовуйте для розливу тільки сертифіковану питну воду в 19-літрових балонах.

  Встановлюйте і знімайте балон суворо вертикально.

  В случае неисправности или длительного неиспользования аппарата отключайте шнур электропитания от сети.

  При кратковременном отключении аппарата от сети электропитания повторное включение допускается через 2-3 минуты.

  При замене баллона отключать аппарат от сети необязательно.

  При уходе за корпусом аппарата используйте мягкую ткань, смоченную в слабом моющем растворе, не содержащем таких активных растворителей, как бензин, керосин, ацетон, а также моющих препаратов, имеющих абразивную основу.

  Не реже чем один раз в год очищайте от пыли заднюю решетку аппарата (конденсатор).

  Ежеквартально промывайте приемное гнездо для баллона с водой мыльным раствором.

  Периодически промывайте съемный лоток для сбора воды, отсоединив его от корпуса аппарата.

  При подготовке аппарата к хранению, а также перевозке при температуре окружающей среды ниже 0 °С необходимо полностью освободить его от воды. Для этого следует:

  - слить воду из краника холодной воды;

  - слить воду из бака горячей воды, открыв пробку сливного отверстия на задней панели аппарата.

  Внимание! В связи с высокой температурой воды (до +95°С) дети не допускаются к самостоятельному использованию кулера.

  ПРАВИЛА ЕЛЕКТРОБЕЗПЕКИ:

  Не підключайте апарат до мережі електроживлення, коливання напруги в якій можуть виходити за межі діапазону 180-240 Ст.

  Перед підключенням апарату до мережі переконайтеся, що шнур живлення не має пошкоджень.

  Не підключайте до однієї розетку декілька приладів одночасно. Це може перевантажити мережа електроживлення і призвести до короткого замикання, або загоряння.

  Уникайте попадання апарату під дощ або утримання його у вологому приміщенні.

  Після зберігання апарата в холодному приміщенні або після перевезення в зимових умовах, перед підключенням до електромережі потрібно дати йому прогрітися при кімнатній температурі протягом 1-2 годин в розпакованому вигляді.

  Не залишайте апарат включеним без нагляду.

 • Який кулер для води вибрати? І що для цього потрібно знати!

  Кулер являє собою багато функціональний апарат для нагрівання та охолодження води. Кулер для води часто ще називають диспенсером для води!Кулери дуже зручні при використанні в офісах, де вони безперебійно забезпечують холодною водою або гарячими напоями. Диспенсери(кулери) для води поєднують в собі функції чайника і охолоджувача, що дозволяють миттєво скористатися гарячою або холодною питною водою. Диспенсери(кулери) для води значно полегшують приготування чаю, кави, розчинних супів, а також охолоджених напоїв.
  Зазвичай зовнішній вигляд кулера - пластиковий корпус, два крана, воронка для установки бутлі, вимикачі та індикатори нагріву/охолодження. Диспенсер для води працює від мережі 220В і споживає невелику кількість енергії завдяки наявності датчиків нагріву і охолодження, коли температура води досягає заданої величини, датчик відключає процес, диспенсер і знаходиться в стані очікування, не споживаючи енергію до того моменту, коли температура вийде за рамки заданої. Рекомендується вимикати кулер на ніч і обов'язково вимикайте його в разі тривалої відсутності — від'їзду.

  Кулер для води буває настінний або настільний — часто, маючи аналогічну «начинку», вони відрізняються тільки видом корпусу. Перш ніж купити кулер настільний, подумайте заздалегідь про те самому столі, який буде служити підставкою для апарату. Кулер підлоговий підставки не вимагає і іноді в таких моделях «зайва» частина корпусу використовується під шафка для посуду, невеликий холодильник, шафа-озонатор, там встановлюють фільтри для води та пристрої для газування питної.
  Підлогові моделі кулерів для води , як правило, трохи дорожче своїх настільних «молодших братів». Диспенсери за своїм функціональним характеристикам поділяються на 2 підгрупи: ті, що мають функцію охолодження та не мають. Охолодження води в кулері може бути виконано 2-я способами - електронним та з допомогою компресора.Електронне охолодження характеризується меншою продуктивністю (0,5-0,7 л/год, до 15°С), і залежно від навколишньої температури. Моделі з компресорним охолодженням знижують до 5-10°С з більшою швидкістю (від 2 до 4,5 л/год в залежності від продуктивності компресора). Існують моделі з вбудованим шафкою-холодильником або шафкою-озонатором.
  Ми давно вже перейняли західні атрибути успішного бізнесу у вигляді встановленого кулера в офісі, поступово і в регіонах ділові кола розуміють: кулер в офісі - це важливо і зручно. Можливість випити чашечку ароматної кави або міцного чаю в офісі або на робочому місці давно вже сприймається як нормальний процес, підвищує тонус співробітників, тим більше, що зараз можлива доставка кулерів для води, орендувати кулер для води.
   
  Захист від дітей. Якщо ви хочете вберегти свою дитину від знайомства з окропом з крана, уточніть, чи є на вашому кулері спеціальний захист.
   
  Тип кранів. На деяких моделях існують спеціальні крани, подача води з яких здійснюється спеціальним натиском кухлем або безконтактним. Це неймовірно зручно, якщо кулер використовується в невеликому офісі або вдома, дуже важливим моментом при виборі кулера - це краники з безконтактной подачею води.
   
  Культура споживання води в нашій країні зростає, ця тема дуже гостра навіть для комунальних служб, які турбуються про нераціональне використанні водопровідної води. Але нас самих як споживачів, це питання хвилює, перш за все, в плані якості споживаної нами питної води.
  Культура споживання води складається з декількох основних аспектів:
  - кількість споживаної води
  - якість питної води
  - види питної води
  - доречність споживання мінеральної води
 • Чим відрізняється кулер з електронним охолодженням від кулера з компресорним?

  Чим відрізняється кулер з електронним охолодженням від кулера з компресорним?
   
  Електронне охолодження
   
  Вода в баку охолоджується напівпровідниковим термоелектричним модулем. Модуль являє собою сукупність з'єднаних термопар, поміщених між двома пластинами. При проходженні постійного електричного струму через термопари одна пластина охолоджується, а інша нагрівається (плата Пельтьє) і охолоджується електровентилятором.
   
  Відмінності:
     · дешевше
     · охолодження відбувається повільніше
     · легше
     · підходить для дому
   
  Компресорне охолодження
   
  Для наочного прикладу, що таке компресорне охолодження, скажімо, що це охолодження, аналогічне тому, яке використовується в холодильниках. Одне з головних переваг кулера з компресорним охолодженням те, що можлива регулювання температури води, охолодження відбувається швидше. Якщо ж кулер використовується з підвищеною інтенсивністю, то краще зупинити вибір на компресорних моделях. Такі кулери мають більший термін служби, а так само вони менше схильні до виходу з ладу при перепадах напруги в електричній мережі.
   
  Відмінності:
     · дорожче своїх електронних аналогів
     · охолодження відбувається швидше
     · важче
     · підходить для офісів 
   

  Правила експлуатації кулера для води

  Будь механізм у процесі експлуатації зношується, отже, неминучі різного роду поломки і, як наслідок, вихід з ладу обладнання. Тому гарантійне та післягарантійне технічне обслуговування обладнання– найважливіша умова його безперебійної і якісної роботи. Регулярне технічне обслуговування Вашого обладнання – запорука Вашого спокою і гарного настрою.

Контакти
+380953446277
+380931251988
+380984596022
ЄДРПОУ 3322602297, тел. 098-459-60-22 UA233117440000026003055805385 в ЖИТОМИР.РУ ПАТ КБ"ПРИВАТБАНК"М.ЖИТОМИР МФО 311744 ІПН 3322602297, номер свідоцтва 006447 Платник єдиного податку, група 2 Адреса м. Житомир,вул. Котовського, 16 кв.120
УкраїнаКиївул. Колпака 8 (Печерский р-н). Самовывоз с 09:00 до 18:00. С Пн по Пт
Интернет-магазин "Cooler-Water" - Кулеры и аксессуары для воды
Екатерина
cooler-water
cooler-water
+380636403944
+380953446277
Мапа
Графік роботи
 • Понеділок
  08:0021:00
 • Вівторок
  08:0021:00
 • Середа
  08:0021:00
 • Четвер
  08:0021:00
 • Пʼятниця
  08:0021:00
 • Субота
  10:0018:00
 • Неділя
  10:0018:00